02Červenec

Motýlí masáže

Date 2. 7. 2024-2. 7. 2024
LocationKylešovská 344, Otice

Pojďte s námi objevit kouzelný svět Motýlích masáží pro děti a společně se naučit jedinečné techniky, které napomáhají tělesnému, smyslovému a emočnímu vývoji. Podporují hluboké vazby v celé rodině, protože nedílnou součástí tohoto vzácného pouta se stávají i tatínkové či ostatní členové rodiny.

Pravidelné masáže pomáhají dětem rychleji se vyrovnat s emocemi, které poznaly při cestě životem a také jim pomáhají uvolnit napětí z celého těla. Naše něžné dlaně prostřednictvím motýlích masáží působí blahodárně na tělesný, smyslový a emoční vývoj dětí.

Květové esence Zrození představují exkluzivní kombinaci květových esencí založených na bázi Bachovy terapie a jemné aromaterapie třetího tisíciletí, tzv. hydrolátů.

Během lekcí Motýlích masáží využíváme synergického efektu působení léčivých květů a bylin a jemných bioenergetických masáží.

Na každé lekci projdeme dvěma masážními technikami s květovými esencemi nebo jemným pěstícím olejem. Při příštím setkání za 14 dní jednu masážní techniku zopakujeme a přidáme k ní další.

Termíny je možné rezervovat jednotlivě nebo zakoupit zvýhodněnou permanentku.